515 780 229

„Na całe życie” – ten slogan towarzyszy Volvo od wielu lat i doskonale oddaje charakter szwedzkiej marki. Samochody Volvo praktycznie od zawsze kojarzą się z solidnością, niezawodnością, luksusem, bardzo wysokim poziomem bezpieczeństwa i przemyślanymi rozwiązaniami. Dlatego są tak uwielbiane. Związaliśmy z nimi nasze zawodowe i prywatne życie tworząc Importowane.com – firmę zajmującą się importem, serwisem i naprawami blacharskimi pojazdów spod znaku łosia.

 

 

 

Wierni legendzie

Z samochodami Volvo jesteśmy związani od 50 lat, dlatego możemy z całą pewnością przyznać, że znamy szwedzką motoryzację od podszewki. Początki naszej działalności to kompleksowe usługi z zakresu serwisowania, napraw bieżących, głównych i blacharskich aut Volvo oraz innych producentów. Dzięki rzetelności i wiedzy technicznej stworzyliśmy markę, która cieszy się zaufaniem użytkowników szwedzkich samochodów. Mamy klientów korzystających z naszych usług od kilkunastu lat, co świadczy o naszej jakości.

Nie jesteśmy autoryzowanym serwisem ani dealerem Volvo, ale oferujemy usługi serwisowe na podobnym poziomie, przy tym w znacznie korzystniejszej cenie. Stale inwestujemy w rozwój naszego zaplecza mechanicznego i diagnostycznego, dzięki czemu dziś możemy podejmować się wszelkich, nawet najbardziej skomplikowanych napraw. Nasi klienci wiedzą, że zlokalizujemy każdą usterkę i usuniemy ją bez narażania właściciela na niepotrzebne koszty.

 

Volvo to marka dla Państwa

W 2011 roku zaczęliśmy się specjalizować w importowaniu samochodów Volvo, ale też innych marek. Wyszukujemy prawdziwe perełki w Belgii, Francji, Stanach Zjednoczonych czy w bardziej egzotycznych częściach świata, jak Zjednoczone Emiraty Arabskie i Japonia.

Nie jesteśmy typowym importerem, który kupuje cokolwiek, na czym tylko można zarobić. Nie przeczesujemy z lawetą berlińskich placów i holenderskich giełd, nazywanych często złomowiskami. Wiemy, że samochody Volvo wybierają ludzie chcący być traktowani poważnie. Importowane.com to Państwu gwarantuje.

 

 

Gros naszej oferty stanowią samochody luksusowe, bardzo dobrze wyposażone, z rozsądnymi przebiegami, z pewnego źródła. Nie konkurujemy najniższymi cenami, ponieważ wiemy, że podejmujące świadomą decyzję o zakupie samochodu takiej klasy oczekują Państwo przede wszystkim jakości. Chcą mieć Państwo pewność, że wybrane auto będzie dobrze służyć przez co najmniej kilka lat i są Państwo gotowi zapłacić za to nieco więcej. To rozsądne podejście do sprawy.

 

Nie sprzedajemy Volvo w worku

Importujemy samochody w mniejszym lub większym stopniu uszkodzone. Powypadkowe i po różnych kolizjach. Pewnie są Państwo zaskoczeni, że otwarcie się do tego przyznajemy. W końcu w Polsce „nie ma” samochodów powypadkowych, wszystkie są praktycznie nowe, w idealnym stanie, od pierwszego właściciela, który był księdzem, lekarzem lub kobietą (a najlepiej wszystkim naraz) i nigdy nie splamił się paleniem papierosów. To oczywiście iluzja.

Prawda jest taka, że zdecydowana większość samochodów sprowadzanych do Polski ma za sobą wypadkową przeszłość, którą sprzedawcy próbują wszelkimi sposobami ukryć. My niczego nie ukrywamy i kierujemy się zasadą uczciwości.

Każda osoba zainteresowana zakupem jednego z naszych samochodów otrzymuje rzetelną informację na temat jego przeszłości. Przedstawiamy dokumentację zdjęciową, dzięki której można od razu ocenić skalę uszkodzeń. Jednocześnie gwarantujemy najwyższą jakość przeprowadzanych napraw blacharko-lakierniczych i mechanicznych. Samochody są przywracane do pierwotnego stanu z dbałością o detale, a ich nabywcy mogą mieć pewność, że auta są bezpieczne i w pełni sprawne technicznie.

 

Warto jeździć Volvo

Volvo to filozofia motoryzacji przyjaznej człowiekowi, ale też środowisku naturalnemu. Marka od początku wyznaczała trendy: to właśnie w samochodach Volvo po raz pierwszy zastosowano kontrolowane strefy zgniotu, trzypunktowe pasy bezpieczeństwa i pasy na tylnej kanapie.

O FIRMIE

Copyright 2019 importowane.com

Created by Adam Lech